Резервирај

Пронајдетеја вашата совршена соба или апартман

Пополнете ги бараните полиња и потоа кликнете на копчето Резервација. Ќе ви пишеме што е можно поскоро

Пристигнување
Поѓање
Тип на соба
Соби
Возрасни
Деца
Резервација

Хотел Дрим Корона обраќање

Превземете документ

За Хотелот Дрим

Нашата приказна

Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во срцето на градот Струга, Хотел Дрим располага со 196 стилски уредени соби и 4 апартмани. Без разлика дали сте на одмор, семинар, свеченост, ние сме тука да ги задоволиме сите Ваши сетила.

Повелете, придружете ни се на едно уникатно доживување

DOUBLE/SINGLE SUPERIOR

Double/Single Superior room will give you total feeling of comfort.

View more

TRIPPLE ROOM

Tripple Room is top choice when traveling with friends, or having corporate event at the hotel.

View more

JUNIOR SUITE

This apartment is the right choice if you are looking for apartment for family stay or maybe traveling with your friends.

View more

Deluxe Suite

This suite is ideal if you want to have a comfortable vacation/stay with your partner and your family or if you have a business trip in the region for extra comfort.

View more

Листа на услуги

За време на вашиот престој

Надворешен и внатрешен базен

Бесплатен бежжичен интернет

Национален ресторан
(a la carte)

Детско катче

Спа

Фитнес

Сопствен паркинг

Куглана

Директен пристап на плажа

КНИГА НА ВПЕЧАТОЦИ

Искуства?

 • Thank you for your nice hospitality and congratulations for this great landscape
  Barcelona, Catalunya
 • Thank you a lot! We had great time at your hotel
  Eshet Tours, Israel
 • Thank you very much for the nice journey in your hotel. We really enjoyed on trip to Macedonia it was our first time but not our last one. Fantastic hotel very friendly personal. Our room was very comfortable and clean. Nice private beach. The breakfast is great. The hotel is old but gold. Thank you very much and see you next year
  Nathalie Meyers Copenhagen, Denmark
 • What an amazing hotel Drim: exceptional service, from laundry to front of house, staff so hospitable. Amazing laundry service from all staff. Our belongings were so well looked after. Wonderful food – pancakes to die for, bacon & eggs. Assisted with our food and allergy needs. Could not have come to a more wonderful place. Loved the staff, made lot of lifelong friends here. Recommend this place to everyone around the world. Thank you Drim cannot thank you enough for your hospitality and kindness
  Julie “Skrtalo” family

Семинари и Настани

View more

Свадби

View more

SPA

View more

Активности

View more

ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не

Кеј Борис Кидрич/51 Струга Македонија

+389 46 785 800

+389 46 780 460

E-mail: hdrim@t-home.mk

КОНТАКТ ФОРМА

Пристигнување
Испрати резервација

Use ctrl + scroll to zoom the map

Map Data
Map data ©2019
Map DataMap data ©2019
Map data ©2019
This page can't load Google Maps correctly.
Do you own this website?
This page can't load Google Maps correctly.
Do you own this website?

Lets be friends, Join our newsletter