п»ї Hotel Drim

Junior Suite

Junior Suite

Çmimi fillon nga 150€ për një natë

Kjo suitë është ideale nëse deshironi të keni një udhëtim romantik me partnerin tuaj, ose jeni në udhëtim pune dhe ju nevojitet rehati shtesë.

Suita ka një krevat francez, një tualet, një mini kuzhinë dhe një dhomë ndenje me pamje nga parku.

Objektet / shërbimet

 • Madhësia e dhomes prej 40 metra katrorë në të cilën mund të strehoen lirshëm 2 persona + një fëmijë
 • Jacuzzi
 • Mini kuzhinë
 • Kujdesi ditor
 • Mini bar
 • Terasë
 • TV LCD me TV kabllor
 • Ajër të kondicionuar
 • Tualeti
 • Internet me valë
 • Linjë telefonike direkte
 • Sef
 • Tharëse flokësh

Lets be friends, Join our newsletter